פנו אלינו
ּ

בדיקת חשמלאי מוסמך

השוק שלנו מוצף בנותני שירות רבים, חלקם מקצועיים יותר, חלקם פחות ואילו חלקם האחר כלל אינם מוסמכים לבצע את עבודתם. כך למשל, אם אתם נזקקים לשירותי בדיקת חשמלאי מוסמך, איתור החשמלאי המקצועי הנכון, עשויה להיות משימה לא קלה. חברת An חשמלאים, המספקת עבודות שירות ופתרונות מהירים ברמת איכות גבוהה ובוותק של 30 שנים, מציגה בפניכם מדריך מחשמל במיוחד שיסייע לכם לאתר את איש המקצוע הנכון.

בדיקת חשמלאי מוסמך – כל מה שרציתם לדעת

לצורך הזמנת בדיקת חשמלאי מוסמך, עליכם להבין את דרגות ההיתר והרישוי השונות. ראשית, חשוב להדגיש שביצוע עבודות חשמל ללא הסמכה או רישוי מתאימים מהווה עבירה פלילית. יתרה מזאת, מדובר במעשה מסכן חיים הן עבור החשמלאי והן עבורכם, לקוחותיו. אלו ההיתרים המוכרים של החשמלאי –

  • חשמלאי בודק 1 – רשאי לערוך בדיקות מתקני חשמל במתח נמוך בזרם של 80*3 אמפר. למעשה, הוא רשאי לעבוד ולבצע בדיקות ברוב הבתים הפרטיים.
  • חשמלאי בודק 2 – חשמלאי המורשה לערוך בדיקות במתקני החשמל במתח חשמלי נמוך בזרם גבוה יותר של 250*3 אמפר. לדוגמה, הוא רשאי לעבוד בדרך כלל במפעלים קטנים, משרדים ובתי מגורים.
  • חשמלאי בודק 3 – רשאי לעבוד ולבצע בדיקות במתקני החשמל ללא אף הגבלה.

מלבד שלוש הדרגות הללו, ישנן 9 דרגות סיווג נוספות – חשמלאי-עוזר, חשמלאי-מעשי, חשמלאי- מסויג, חשמלאי-שירות, חשמלאי-טכנאי, חשמלאי-הנדסאי, חשמלאי-מהנדס, חשמלאי-ראשי וחשמלאי-מוסמך.

דגשים מחשמלים נוספים

ההבדלים העיקריים בין חשמלאי ראשי לחשמלאי מוסמך הם בתחום תכנון עוצמות זרם חשמליות שונות. דרגת החשמלאי המוסמך נרכשת יותר על סמך הניסיון – בדרך כלל בעלי הניסיון בתור חשמלאי מעשי, או אלו שלמדו את מקצוע בתיכון ורכשו ניסיון הולם בתחום במשך שנתיים לפחות. לאחר מכן, בדרך כלל הם עברו בחינות לצורך קבלת דרגת החשמלאי המוסמך. לעומת זאת, דרגת החשמלאי הראשי נרכשת לאחר שהחשמלאי המוסמך עבד במשך שנה או שנתיים לפחות בעבודות החשמל. יש לציין, שמהנדס החשמל מקבל באופן אוטומטי את דרגת החשמלאי הראשי.

חברת An שירותי חשמל מנוהלת בראשותו של אמנון שרביט, שהינו חשמלאי מוסמך בעל 30 שנות ניסיון ולכן הוא מורשה לספק גם עבודות של חשמלאי ראשי.

בדיקת חשמלאי מוסמך בחברת An שירותי חשמל

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

ּ