פנו אלינו
ּ

החלפת לוח חשמל ביתי

לוח החשמל הביתי הינו משמעותי בכל בית מודרני, שכן הוא מספק את אספק החשמל לכל נקודות החשמל בבית. ולכן, במקרים בהם יש צורך בשירות החלפת לוח חשמל ביתי, חשוב מאוד לזמן את שירותיו של חשמלאי מקצועי ומוסמך. חברת An חשמלאים, מנוהלת בראשותו של אמנון שרביט, חשמלאי מוסמך ובעל 30 שנות ניסיון והיא תשמח לספק לכם מגוון פתרונות ועבודות חשמל תוך התחייבות לאיכות ולזמינות גבוהה ולעמידה בלוחות הזמנים.

החלפת לוח חשמל ביתי – דגשים

החלפת לוח חשמל ביתי היא עבודה שיש להותיר בידיהם של חשמלאים מקצועיים ומוסמכים לכך בלבד. מלבד המקור לאספקת החשמל בבית, לוח החשמל מונע סכנת שריפה בשל העובדה שהוא מאפשר לנתק באופן מבוקר את החשמל ומגן על מעגלי הזרמים החשמליים בדירה מפני קצר חשמלי או עומס יתר.

בעבר, לוח החשמל הביתי בדרך כלל היה ממוקם בסמוך לכניסה לדירה או בחדר המדרגות. לעומת זאת, לאור תקנות חדשות, נקבע כי בדירות החדשות לוח החשמל הביתי יותקן בתוך פנים הדירה. לעומת זאת השעון החשמלי המונה את צריכת החשמל, כן יותקן מחוץ לדירה במיקום שיהיה נגיש עבור עובדי חברת החשמל כדי לספק טיפול או בדיקה.

מומלץ אחת לשנה לזמן את איש המקצוע החשמלאי כדי שזה יבדוק את תקינותו של לוח החשמל במטרה לחזק את המגעים או הברגים הרופפים. בדיקה כזו עשויה להאריך את תוחלת חיי לוח החשמל וכן למנוע פגיעה בתוחלת חייכם. בין היתר, בדיקת ארון החשמל תבדוק שארון החשמל חף ממים, שכן כידוע מים בקרבת ארון החשמל גורמים לקצר במקרה הרע ולסכנת חיים במקרה הטוב.

ממה בנוי לוח החשמל?

לוח החשמל בדרך כלל בנוי ממפסקים אוטומטיים שתפקידם לספק הגנה במצבי עומס יתר. בדרך כלל במצב שבו הרשת החשמלית סובלת מעומס, השלטר במפסק יקפוץ ואספקת החשמל תיפסק. בנוסף, לוח החשמל בנוי גם ממפסק מגן שלו ישנה חשיבות רבה ומומלץ מאוד לבקש מהחשמלאי להוסיפו ללוח החשמל במידה שהוא אינו נוכח. המפסק המגן מספק הגנה כללית למערכת החשמל, כך שבכל מקרה שבו מזוהה נזילת חשמל, המפסק מתנתק באופן אוטמטי ומונע את שריפתו והתחשמלותו של לוח החשמל, שכן כפי שכבר נאמר, הם מהווים סכנת חיים.

החלפת לוח חשמל ביתי עי" חשמלאי מוסמך

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

ּ