פנו אלינו
ּ

התקנת גופי תאורה

עיצוב הבית הוא כבר מזמן לא מילה גסה. אנשים רבים פוקדים את חנויות הריהוט והפנאי ומחפשים אלמנטים עיצוביים שונים אשר יוסיפו חן לחללים השונים של הבית. התקנת גופי תאורה היא תוספת מבורכת לעיצוב הכללי של בתים רבים ויכולה להביא ליצירת אווירה אינטימית ורגועה בסלון, במטבח או בחדר השינה. An  חשמלאים היא חברה שמעסיקה את מיטב החשמלאים. החברה מטפלת בתיקוני חשמל מסוגים שונים ומסייעת בליווי והקמת פרויקטים גדולים ובינוניים. התקנה של גופי תאורה צריכה להיעשות על ידי חשמלאי מוסמך ובעל ניסיון. לא כל גוף תאורה מתאים לכל מקום ולכן כדאי מאוד להזמין בעל מקצוע שיתקין.

התקנת גופי תאורה – מה אפשר לעשות?

ישנם סוגים שונים של גופי תאורה אותם ניתן לקנות ברשתות השונות. הגופים מתחלקים לכמה קבוצות עיקריות וכל גוף תאורה ניחן באופי משלו, רמת צריכה, פרקטיקה ועיצוב כללי. לא כדאי לקנות גוף תאורה רק בגלל שהוא נראה ממש טוב, וכדאי מאוד לבחון את הפרקטיקה שלו. גופים רבים עשויים להיות ממש יפים בחנות אך כשמגיעים הביתה מגלים שמדובר בטעות עיצובית. על כן חשוב להתייעץ עם חשמלאי וגם עם מעצב שיסייע להתאים את הגוף המתאים.

בסלון לדוגמה, רצוי לאפשר שליטה בעוצמה של התאורה. דימר הוא פתרון מתאים וכך ניתן יהיה לשנות את האווירה בנקל. במטבח במקרים רבים דרוש אור חזק ויציב, אך גם נעים. היות שבחדר המטבח דרוש אור שיקל על פעולות הבישול כדאי לבחור בתאורה לבנה ומלאה. באמבטיה תאורה רומנטית יכולה לעשות את העבודה וכנ"ל גם בחדר השינה אשר משמש גם למטרות אלו.

מי יתקין לנו גוף תאורה?

כל גוף תאורה שאנו קונים מגיע עם כל החלקים שזקוקים לו. בדרך כלל יש גם הוראות התקנה ושרטוטים שונים שמסייעים בהבנה. למרות כל זה לא מומלץ לנסות להרכיב גוף תאורה לבד ועדיף להפקיד את העבודה בידיים של בעת מקצוע. אם בכל זאת החלטתם להתקין את גוף התאורה לבדכם\ חשוב מאוד לוודא שבזמן התקנת גופי תאורה המפסק הראשי יהיה מכובה. ניתן לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא זה.

התקנת גופי תאורה מחיר אטרקטיבי

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

ּ